Days Gone pobeží na Unreal Engine 4 a nebude obsahovať multiplayer

Days Gone pobeží na Unreal Engine 4 a nebude obsahovať multiplayer

 

Sľubne vyzerajúca survival záležitosť Days Gone, ktorá bola predstavená na Sony konferencii, nebude obsahovať multiplayer a pobeží na upravenej Unreal Engine 4 technológii.

Štúdio Sony Bend, ktoré na hre pracuje už cez tri roky, nás prekvapilo na Sony konferencii ich titulom Days Gone. Okrem traileru ktorý nám čo to prezradil o príbehu, kde svet zdecimovaný globálnou pandémiou, ktorá zabila takmer všetkých ľudí a premenila ich na netvory podobné zombie, sme na konci konferencie mohli zhliadnuť aj zaujímavú ukážku priamo z hry samotnej. 

V nej sa hlavný protagonista hry - Deacon St. John premáva po pacifickom severozápade na motorke a hľadá rôzne zdroje obživy a veci na prežitie. Pristavuje sa pri akejsi továrni, kde na neho čaká horda infikovaných nepriateľov. 

Tu sa naskytuje skvelá otázka, či bude hra podporovať multiplayer. Predsa len kooperačná kampaň by pri preskúmavaní otvoreného sveta plného nástrah a infikovaných, bola výborným doplnkom. Bohužiaľ dozvedáme sa, že Days Gone nebude hru viacerých hráčov podporovať vôbec.

Čo je však zaujímavé, hra pobeží na upravenom Unreal Engine 4, ktorý je značne upravený tak, aby zvládol nápor toľkých nepriateľov. Rátať môžeme s detailným "žijúcim" prostredím a taktiež nebude chýbať ani striedanie dňa a noci.

Vydanie je na pláne v priebehu budúceho roka, exkluzívne na PlayStation 4.

Zdroj: eurogamer.pl

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk