[SPOILER] Tento easter egg v hre Uncharted 4 poteší všetkých fanúšikov Naughty Dog

[SPOILER] Tento easter egg v hre Uncharted 4 poteší všetkých fanúšikov Naughty Dog

 

Nasledujúce video síce zobrazuje scénu priamo z hry Uncharted 4, no nejde o žiadny príbehový spoiler, preto je len na vás, či si ho pozriete alebo nie.

Ak si chcete tento titul užiť úplne do detailov, bez predošlých informácii (čo bude pravdepodobne v posledných dňoch ťažká úloha), v tomto momente prestaňte čítať a kartu s týmto článkom zrušte. Vy ostatní, ktorým takáto malá ukážka, ktorá nijak nezasahuje do príbehu, neprekáža, pozrite si, ako vás spoločnosť Naughty Dog poteší easter eggom. 

Možno už asi trochu tušíte, o čo ide. V jednej zo scén sa rozpráva hlavná postava Drake s Elenou, ktorá ho vyzve, aby si zahral jednu z jej starších videohier. Následne môžeme vidieť, že hrať sa bude na kultovej konzole PlayStation 1, no a keď si spojíme jednoduchú skladačku PS 1 + Naughty Dog, tak asi nikomu nevyšlo nič iné ako legendárna hra Crash Bandicoot. Aby toho nebolo málo, uvidíte aj známe úvodné načítavanie hier na PlayStation 1 a celé to Drake okomentuje trefnými poznámkami. Veď pozrite sa sami.

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk