Wildstar Beta Cast

Pripravované sci-fi MMORPG s názvom Wildstar privítalo medzi novými kolonizátormi aj našu redakciu. Poďme sa pozrieť, ako tento svet vyzerá z pohľadu Klaja v ďalšom castíku.

 

Beyond: Two Souls - VIDEORECENZIA

Viderecenzia na očakávaný titul Beyond: Two Souls v podaní redaktora portálu Gamesite.sk. Stojí táto hra za vašu pozornosť alebo by ste ju mali obísť širokým oblúkom? Na to pre vás robíme videorecenzie - aby ste sa to dozvedeli.

 

Remember Me – Videorecenzia

​Videorecenzia v podaní Encrypta na hru Remember Me, ktorá v sebe skrýva naozaj veľký potenciál. Či ho aj patrične využila, sa dozviete v nasledujúcej videorecenzii spolu s informáciami o príbehu, hrateľnosti a o všetkom, čo rozhoduje pri kúpe.

 

Dead Space 3 - Videorecenzia

Tretie pokračovanie známej hororovej hry Dead Space sa už podrobilo písanej recenzií na našej stránke. Na rade je teraz videorecenzia, ktorá vám zhrnie všetko potrebné a miestami aj nepotrebné, čo ste chceli o hre vedieť. Udržala si teda táto hra v očiach recenzenta Encrypta svoje meno alebo nie?

 

Far Cry 3 - Game Cast

Džungla vo Far Cry 3 je rozsiahla a nebezpečná a preto sme sa rozhodli pre vás pripraviť malú príručku prežitia s radami našich redaktorov Klaja, Markusa Fenixa, Encrypta a Pina.

 

Assassin`s Creed 3 - Videorecenzia PS3 verzie

Určite jedna z najočakávanejších hier tohto roku prinesie so sebou ukončenie trilógie. Assassin`s Creedu s poradovým číslom 3 sa už mnohí z vás nemohli dočkať, a tak veríme, že nasledujúca videorecenzia vám pomôže v čakaní na svoj jedinečný darček. Pripravil ju pre vás Klajo. Akého hodnotenia sa dočkala táto hra? Pozrite sa!.

 

 

Fifa 13 - Videorecenzia

Písaná recenzia od JCho je za nami, a po pár dňoch oddychu sa KLAJO pustil aj do FIFY. Trinástka je pre niekoho šťastné číslo, pre iného zase nie. Uvidíme, či to isté platí aj pre EA Sports, a samotnú FIFU.

 

 

NHL 13 - Videorecenzia

Každoročný seriál športových pokračoaní nedal na seba ani tento rok dlho čakať. Každoročný termín sa ani troška neposunul....a teda po písanej recenzii prichádzame na náš portál aj s videorecenziou, ktorú pre vás pripravil Klajo a nahovorila Evka. Ako teda dopadla trinástka? Oplatí sa hru kúpiť?

 

The Amazing Spiderman - Videorecenzia

Po filmovom remaku Spidermana prichádza na naše obrazovky aj jeho herná podoba. Je Amazing Spiderman naozaj taký úžasný ako sa nás snaží presvedčiť jeho názov alebo sme sa dočkali len ďalšej na rýchlo vytvorenej hry na základe filmovej licencie? Odpoveď na túto otázku vám prinášame v našej videorecenzii.

 

Sorcery - Videorecenzia

O hre Sorcery sme prvýkrát počuli ešte pred dvoma rokmi na veľthu E3. Mala to byť jedna z prvých hier pre čerstvo oznámený pohybový ovládač Move. Konečne mala prísť poriadna čarodejnícka hra. Podarilo sa vývojárom naplniť očakávania aj keď sme si museli na hru chvíľku počkať?

 

SSX - Videorecenzia

Po dlhej dobe prišla na scénu opäť snowboardová hra, ktorá určite poteší nejedného nadšenca zimných športov. To či sa oplatí investovať do zimnej výbavy aj v iných ročných obdobiach sa dozviete v našej videorecenzii. Písanú recenziu si môžete pozrieť tu.

 

 

Ďalšie články...

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk