Po 10 rokoch získal prvý hráč Final Fantasy XIV všetky achievementy

Po 10 rokoch získal prvý hráč Final Fantasy XIV všetky achievementy

 

Dostane aj nejakú odmenu?

Získať všetky achievementy v hrách je väčšinou otázkou niekoľkých desiatok hodín. Správny mix príbehových achievementov s niekoľkými zvláštnymi výzvami je niečo, čo majú lovci achievementov radi.

Zozbierať však všetky achievementy v MMORPG hrách je však úplne iný oriešok. O čom sa presvedčíte teraz. V hre Final Fantasy XIV sa to podarilo prvému hráčov od vydania, pričom od tohto momentu uplynulo viac ako 10 rokov. Používatelia nástroja Lalachievements a FFXIVcollect si totiž všimli, že istý užívateľ umiestnený na japonskom serveri sa podarilo získať všetkých 2751 v súčasnosti dostupných achievementov v hre.

Tieto achievementy vyžadujú od hráčov splniť základné úlohy, no zároveň aj splnenie všetkých piatich Ultimate Raidov, zdolanie všetkých Deep Dungeons v solo režime a splnenie všetkých levelquestov, ktoré podľa hráčov hry vyžadujú niekoľko rokov hrania kvôli rôznorodým časovým obmedzeniam, ktoré tieto questy obsahujú. Tento užívateľ musel taktiež získať všetky Relic zbrane z každej expanzie, chytiť každú rybu atď.

Grind sa tak skončil, ale iba na krátku dobu. Nový patch pre hru totiž vychádza už dnes, 3. októbra a ten nepochybne pridá ďalšie achievementy. Navyše, už na budúci rok sa chystá nová expanzia s názvom Dawntrail.

Zdroj: GamesRadar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk