Hunt: Showdown dostane upgrade enginu a ukončuje podporu starých konzol

Hunt: Showdown dostane upgrade enginu a ukončuje podporu starých konzol

 

Pokračujúci úspech.

Štúdio Crytek oznámilo, že ich populárna multiplayerová hra Hunt: Showdown sa v novom roku dočká hneď niekoľkých veľmi zaujímavých technologických zmien, ktoré sa dotknú všetkých platforiem.

Hra bude totiž upgradovaná na CryEngine 5.11 a tento upgrade príde začiatkom budúceho roka. Tešiť sa môžeme na novú mapu (s novým biómom), ktorá poslúži ako technologická ukážka toho, čoho je nová verzia enginu schopná. Hra dostane podporu DirectX 12, FSR 2.1.2 a HDR, no tento upgrade bude taktiež znamenať zvýšenie minimálnych hardvérových nárokov hry na Intel procesor 7. generácie a GTX1650 Super (doteraz vám stačil i5-4590 a GTX 660).

„Po päť a pol roku pôsobenia spoločnosti Hunt sme sa zaoberali číslami a prehodnotili sme základňu inštalácií," hovorí generálny riaditeľ Hunt David Fifield. „Medzi aktívnymi používateľmi by tieto aktualizácie mali ovplyvniť menej ako 10 % komunity, zatiaľ čo pre zvyšných 90 % by mali výrazne zlepšiť skúsenosti."

Konzoloví hráči zas dostanú natívnu verziu pre konzoly Xbox Series X/S a PlayStation 5 v apríli 2024, no v rovnaký čas sa ukončí aktívna podpora verzií pre Xbox One a PlayStation 4.

Hunt dostane aj ďalšie aktualizácie – chystá sa vylepšenie UI, podpora gamepadov, zmena progres systému a zmeny v matchmakingu.

Zdroj: Crytek

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk