Nová sezóna Battlefield 2042 prinesie mapu zasadenú do Česka a DICE sľubuje ďalšiu podporu

Nová sezóna Battlefield 2042 prinesie mapu zasadenú do Česka a DICE sľubuje ďalšiu podporu

 

Novinky teraz aj potom.

Už 7. júna sa začne piata sezóna hry Battlefield s názvom New Dawn a tá prinesie novú nádielku obsahu, pričom ten hrateľný bude už tradične zdarma pre všetkých vlastníkov hry. A tí ostatní, ktorých zaujímajú kozmetické predmety si môžu kúpiť Battle Pass alebo ďalšie kozmetické predmety.

Piata sezóna prinesie novú mapu s názvom Reclaimed, ktorá je zasadená do Česka a okrem toho sa môžeme tešiť na upravenú verziu mapy Hourglass. Zo zbraní sa k hráčom dostane GEW-46, XCE Bar a BFP .50. Likvidovať nepriateľov a vozidlá budeme môcť novými spôsobmi vďaka RPG-7, Spring Grenade, Anti-Tank Grenade a Mini Grenade. Z Vaultu prídu do All-Out-Warfare zbrane M16A3, A-91, M416, MTAR-21, AEK-971 a GOL Sniper Magnum.

Súčasťou novej sezóny budú aj balansové zmeny, ktoré sa dotknú postavy Dozera a Irisha. Zlepší sa aj funkcionalita čát a po novom budú mať hráči lepší prehľad o dostupných čatách a izch zložení.

Okrem toho vývojári zverejnili blog v ktorom prisľúbili, že podpora hry sa piatou sezónou neskončí a to aj napriek tomu, že konkrétne plány nepriblížili.

Zdroj: DICE

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk