Insider sľubuje inteligentnejšiu AI a Wanted systém v Assassin’s Creed Mirage

Insider sľubuje inteligentnejšiu AI a Wanted systém v Assassin’s Creed Mirage

 

Viac sa však dozvieme až na budúci rok.

Ubisoft nám prednedávnom oficiálne potvrdil hru Assassin’s Creed Mirage, no okrem roku vydania (2023), platforiem (PC, Xbox, PlayStation) a zopár detailov týkajúcich sa príbehu sme sa o hre až tak veľa nedozvedeli. Vieme však to, že pôjde o menšiu hru, ktorá sa bude odohrávať v Bagdade a zahráme si za Basima.

Ako to už pri Ubisofte býva, to čo neprezradí Ubisoftu prezradia rôzny leakeri. A jeden z nich sa prihlásil o slovo.

Podľa užívateľa Adrien Perea sa bližšieho predstavenia hry dočkáme v mesiacoch február alebo marec 2023 a teda je zrejmé, že v tomto období vydanie hry očakávať nemáme (údajne sa uvažuje nad májovým vydaním).

Mirage bude údajne obsahovať systém Assassinations contracts z Assassin’s Creed II a Brotherhood. Pýšiť sa bude zlepšenou umelou inteligenciou, ktorá sa nebude dať tak ľahko oklamať ako v minulosti a hra dostane aj Wanted systém podobný tomu zo série Red Dead Redemption.

Pri dizajnovaní parkúru sa vývojári inšpirovali hrou Assassin’s Creed Unity a pri skladaní príbehu zas sériou Prince of Persia. Hra dostane aj „assassínske kempy,“ kde budeme môcť trénovať (podobne ako v RDR2 a Valhalla).

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk