Beta Overwatch 2 za začne na budúci mesiac

Beta Overwatch 2 za začne na budúci mesiac

 

Konečne posun vpred.

Štúdio Blizzard sa konečne ozvalo v priebehu minulého týždňa a prezradilo, že Overwatch 2 sa dostane do rúk hráčov už čoskoro. Samozrejme, zatiaľ iba v podobe uzavretého testovania, takže na to, aby ste sa k hre dostali potrebujete aj kúsok šťastia.

A ak sa už neviete dočkať, tak vás asi potešíme správou, že Closed Beta hry má už aj oficiálny dátum začiatku. Ten je stanovený na 26. apríla a bude tak nasledovať mesiac po alfa testovaní, ktorého sa v súčasnosti zúčastňujú pro hráči Overwatch League a zamestnanci Blizzardu.

Beta bude obsahovať prístup k 5v5 PvP módom hry, nový mód s názvom Push, implementáciu ping systému, prepracovanie štyroch hrdinov (Orisa, Doomfist, Bastion, Sombra), jedného nového hrdinu (Sojourn), všetky mapy z Overwatch 1 a štyri nové mapy (Circuit Royal, Midtown, Toronto a Rome).

Ak sa chcete zúčastniť beta testovania, tak sa musíte zaregistrovať na tomto odkaze.

Overwatch 2 očakávame v priebehu budúceho roka na PC, Xbox a PlayStation konzoly. Uvidíme však, aký vplyv na plány Blizzardu bude mať plánované odkúpenie vydavateľstva Activision Blizzard Microsoftom. 

Zdroj: Blizzard

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk