Ak nedokončíte Far Cry 6, Ubisoft sa vám vysmeje cez e-mail

Ak nedokončíte Far Cry 6, Ubisoft sa vám vysmeje cez e-mail

 

Toto asi nie je ten správny spôsob...

Súčasný herný priemysel je v mnohých prípadoch o tom, udržať hráča pri hre čo možno najdlhšie. Doslova z nej spraviť druhú prácu. Obrovské mapy plné stereotypných úloh, denné questy, komunitné výzvy. No Ubisoft k tomu pridal aj výsmech cez e-mailovú komunikáciu.

Ak totiž patríte medzi hráčov, ktorí nedokončili Far Cry 6 napríklad kvôli tomu, že vás hra nebavila, alebo kvôli tomu, že ste na ňu nemali dostatok času, tak vám môže pristáť do e-mailovej schránky mail od Ubisoftu, cez ktorý sa vám vládca ostrova Yara Anton Castillo „vysmieva.“

„Sklamal si ma. Je vtipné sledovať ťa zlyhávať. Som si istý, že dokážeš byť lepší ako toto.“ A je k tomu pripojená aj správa „Ahoj Rojas. Chcel som sa ti poďakovať za to, že môžem slobodne vládnuť ostrvou Yara. Buď pokojný, Yara je v dobrých rukách.“

Ide tak o celkom trápny pokus Ubisoftu, ako motivovať hráčov, ktorí prerušili hranie, aby sa vrátili k hraniu Far Cry 6. A neviem ako vy, ale na nás by mal takýto mail skôr opačný efekt. Utekali by sme od hry ešte ďalej.

Nie je to však prvýkrát, čo sa Ubisoft o niečo takéto pokúsil. Podobné e-maily dostávali aj hráči, ktorí opustili svet Watch Dogs: Legion bez toho, aby hru dokončili.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk