Fortnite sa už chystá na nové masívne podujatie: Bude to koncert Ariany Grande?

Fortnite sa už chystá na nové masívne podujatie: Bude to koncert Ariany Grande?

 

Odpočítavanie začalo.

Že Epic Games sa s hrou Fortnite neštíti rôznym kolaboráciám to hádam zistili už aj tí, ktorí sa o túto Battle Royale hru veľmi nezaujímajú. Koncert Travisa Scotta, premietanie filmov Christophera Nolana, postavy Master Chiefa, Aloy či Kratosa, kolaborácie s Borderlands a ďalšími známymi značkami. Je toho proste veľa.

A hra začala nové odpočítavanie, čo znamená, že sa chystá niečo veľkolepé. Toto odpočívanie je umiestnené v strede mapy a ak počítame správne, tak jeho koniec je naplánovaný na 7. augusta 2021 od 00:05 nášho času. Ak ste teda zvedaví na to, čo si pre vás Epic Games pripravilo, tak vám radíme byť v tomto čase v hre.

Ak nám však niečo napovedali nedávne informácie, tak by malo ísť o in-game koncert interpretky Ariany Grande. Informácia o jej kolaborácii s Epic Games sa zistila vďaka interným dokumentom Epicu, ktoré sú súčasťou súdneho sporu Epic vs. Apple. Podľa insider informácií už test tohto koncertu prebehol a zdá sa, že bol úspešný a všetko je pripravené na show. Alebo možno Epic Games chystá niečo, čo sa mu podarilo utajiť...

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk