E3 2021: Riders Republic bude domovom extrémnych športov už v septembri

E3 2021: Riders Republic bude domovom extrémnych športov už v septembri

 

Ďalšia jesenná Ubisoft hra.

Ubisoft nám na svojom podujatí Ubisoft Forward ponúkol hĺbkový pohľad na svoju chystanú hru Riders Republic od tvorcov Steep. Môžeme tak získať celkom presnú predstavu o tom, čo nás v tejto hre čaká.

Riders Republic je masívna multiplayerová hra o extrémnych športoch, ktorá bude podporovať až 64 hráčov. V hre si budeme môcť vychutnávať jazdu na bicykloch, snowboardoch, lyžiach, raketových wing-suits a klzákoch.

Vývojári nám predstavili aj Riders Ridge hub, kde sa môžu hráči stretávať a upravovať si svoj vzhľad a vzhľad svojho príslušenstva. V hre si zasúťažíme v populárnych podujatiach ako Red Bull Rampage a X-Games. Riders Republic ponúkne obrovské prostredie národných parkov Bryce Canyon, Yosemite Valley a Mammoth Mountain, kde budeme súťažiť v rôznych disciplínach a šampionátoch.

Tvorcovia sľubujú, že hra sa bude dať hrať aj v solo móde, no je zrejmé, že jej smerovanie ide skôr ku kooperatívnemu alebo kompetitívnemu hraniu.

Hra má vydanie naplánované na 2. septembra na PC, Xbox a PlayStation a Google Stadia. A ak máte záujem, tak už teraz sa môžete zaregistrovať do beta testovania. 

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk