Ubisoft varuje pred falošnými pozvánkami do beta testovania Far Cry 6

Ubisoft varuje pred falošnými pozvánkami do beta testovania Far Cry 6

 

Pozor na spyware...

Far Cry 6 sme už mali niekoľko dní hrať. Hra mala pôvodne prísť 18.februára 2021, no kvôli pandémii koronavírusu bola odložená na bližšie neurčený dátum, no príde do septembra 2021. 

V posledných dňoch však začali na maily hráčov prichádzať pozvánky do beta testovania hry, ktoré sa bude konať „v najbližšom období.“ Ak ste však takýto mail dostali, tak určite naň nereagujte, pretože nejde o oficiálny mail od Ubisoftu, aj keď sa tak úspešne tvári. Má totiž v sebe embargo podmienky, vyzerá, že prichádza oficiálne od Ubisoftu a obsahuje všetky náležitosti, ktoré by ste od oficiálneho mailu od tejto spoločnosti čakali.

No, ak na odkaz kliknete, tak sa vystavujete riziku, že sa vám do počítača dostane malware, ktorý sleduje vašu obrazovku a nahráva všetko, čo na počítači robíte.

Ubisoft potvrdil, že žiadna beta Far Cry 6 sa v najbližšej dobe nechystá a maily nie sú od nich: „Môžeme potvrdiť, že emaily týkajúce sa beta testovania Far Cry 6 sú pokusom o phishing. Prosím neodpovedajte na takéto emaily ak ich dostanete do schránky.“

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk