Nový patch Cyberpunku síce mnoho opravil, no priniesol aj jeden masívny bug

Nový patch Cyberpunku síce mnoho opravil, no priniesol aj jeden masívny bug

 

A ten vám znemožní postupovať v hre.

Patch 1.1. Prvý krok na ceste spásy hry Cyberpunk 2077 a štúdia CD Projekt RED. Už niekoľko dní je vonku a zdá sa, že robí to čo sľúbil. Zlepšuje výkon, opravuje bugy a zlepšuje stabilitu.

No samozrejme, ani tento patch nie je liekom na všetko. Hráči na Playstation 4/5 totiž hlásia, že aj keď frekvencia pádov hry na týchto konzolách nie je taká vysoká ako pred patchom, tak hra stále veľmi často padá a dosť to znepríjemňuje hranie.

To však nie je všetko. Patch síce opravil jeden veľký príbehový bug, no hneď na to priniesol nový. Starý bug spočíval v príbehovej misii Down on the Street. Tento bug spôsoboval to, že postava Takemura nemohla zavolať hráčovi a tým pádom sa misia nemohla posunúť ďalej a vzhľadom na to, že ide o jednu z hlavných misií, tak efektívne sa tým pádom hra nedala prejsť. Tento bol odstránený, no pridaný bol bug v ktorom k vám Takemura nemôže prehovoriť, čo vlastne prináša ten istý výsledok – nemožnosť prejsť hru.

Nepomáha ani reštart hry, ani načítanie starších uložených hier. Hráči však našli možnosť, ako tento bug obísť, takže ak si neviete dať rady, tak do vydania ďalšieho patchu môžete použiť tento „návod.“ Podľa neho musíte

  1. Načítať uloženú pozíciu predtým ako Takemura a V opustia Wakako kanceláriu
  2. Dokončiť konverzáciu s Takemurom hneď po opustení kancelárie
  3. Hneď po skončení konverzácie a aktualizácii questu preskočiť 23 hodín v hernom svete
  4. Pozrieť sa, či sa začne telefonát a dialóg s Takemurom

CD Projekt potvrdil, že patch 1.1 kladie hlavne základ pre všetky ďalšie patche, takže je dosť možné, že tento problém nebude zďaleka jediný, ktorý zažijete. Takže asi bude najlepšie počkať, kým príde ďalší patch a vyskúšať hru znova...

Zdroj: CDPR

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk