Battle.net klient sa dočkal výraznej vizuálnej premeny

Battle.net klient sa dočkal výraznej vizuálnej premeny

 

2.0 vyzerá určite krajšie.

Battle.net, digitálna distribučná služba pre všetky hry od Activisionu a Blizzardu sa dočkala veľkých vizuálnych zmien. Po ôsmych rokoch starého dizajnu bolo určite načase a privítajú ich asi všetci. Battle.net 2.0 už je dostupný pre mnohých používateľov služby v Severnej Amerike a v najbližšom čase by sa ho mali dočkať aj hráči v ostatných krajinách.

Battle.net 2.0 síce nie je drastickou zmenou oproti prvej verzii, no niekoľko podstatných zmien prináša. Zoznam vašich hier je napríklad odteraz umiestnený hore (doteraz bol v paneli naľavo). Viac priestoru tak získali prvky týkajúce sa konkrétnych hier, ako novinky od vývojárov, prístup na fóra a ďalšie. Zoznam priateľov je po novom integrovaný do hlavného okna a nie je vo forme samostatnej záložky.

Ak sa vám v najbližších dňoch Battle.net 2.0 neaktualizuje automaticky, tak si ho môžete vynútiť v nastaveniach, kde si vyberiete možnosť Beta a následne zvolíte „Switch to Beta“ tlačidlo. Následne by sa mal klient nainštalovať a prepnúť do novej verzie.

A ak chcete vizuálne porovnanie oboch verzií, tak nižšie nájdete obrázky.

Zdroj: Blizzard

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk