Far Cry 6 bude údajne odhalená budúci mesiac
Fáma

Far Cry 6 bude údajne odhalená budúci mesiac

 

V ríši klebiet a fám ešte chvíľu zostaneme.

Je to opäť dánsky portál, ktorý púšťa do sveta veľmi odvážne informácie, odkazujú na ne aj veľké média ako VG247 alebo wccftech a je dosť možné, že na nich niečo bude. Máme sa pripraviť na odhalenie Far Cry 6. Na očakávanom evente Ubisoftu, ktorý dúfajme, nebude preložený, čakáme okrem iného aj na podrobnosti o Assassin's Creed: Valhalla, lepšie povedané jej gameplay. A samozrejme aj bližšie podrobnosti o ohlásených Watch Dogs Legion, či Rainbow Six Quarantine. Ďalej vieme to, že Ubisoft má ohlásiť tento rok ešte jednu AAA hru. Keby neišlo o úplne novú IP, čo sa nepredpokladá, mohlo by to byť s veľkou pravdepodobnosťou práve šieste pokračovanie Far Cry. 

Far Cry 6 má byť jednou z veľkých piatich hier, ktoré Ubisoft vydá pred koncom marca 2021. Vieme o AC: Valhalla, Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine a Gods and Monsters. Túto päticu uzavrie podľa dánskeho portálu práve Far Cry 6 a dokonca sa zmieňujú aj o takej pikoške ako je prostredie v hre, ktoré má byť "viac exotické".  Žeby sme sa vrátili na tropický ostrov?

Far Cry je jedna z najsilnejších značiek Ubisoftu a tak by malo zmysel, keby uzavrela chystanú "silnú päťku". Túto fámu posilňuje aj to, že Far Cry 5 vyšiel koncom marca 2018 a už je to tak vyše dvoch rokov, čo čakáme na pokračovanie, vynímajúc spin-off New Dawn. Nieže by to bola najdlhšia doba čo sa čakalo na nejakú hru, Bože chráň, ale pri Ubisofte sme zvyknutí na určité tempo. Dá sa teda hovoriť o tom, že Far Cry 6 bude odhalená pri nasledujúcom podujatí Ubisoft Forward, ktoré sa uskutoční 12. júla - ak nenastane odklad, a hra by mohla prísť na jar 2021.

Zdroj: vg247, wccftech, Gamereactor.dk, titulný obrázok

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk