A je tu ďalší herný klient do vášho počítača. A ako motiváciu ponúka hru zdarma

A je tu ďalší herný klient do vášho počítača. A ako motiváciu ponúka hru zdarma

 

Žeby Rockstar chystal všetko potrebné pre príchod Red Dead Redemption 2 na PC ?

Prešli sme si dobou , kedy každý vývojár chcel mať vlastnú MOBA hru. Prežili sme aj obdobie zombie nátlaku zo strany herného priemyslu. Dalo by sa diskutovať na túto tému naozaj dlho, až pokým by sme sa nedostali do dnešného trendu, vytvoriť si vlastný launcher. Aj napriek tomu že launcherov je naozaj dosť, napríklad Steam, Epic, Uplay, atď tak sa Rockstar rozhodol vypustiť do PC gamingu jeden navyše. Ide v podstate o rozšírenie svojho Social clubu.

V launcheri nájdete zatiaľ 7 titulov ako GTA V, Max Payne 3: Complete Editioin, LA Noire: Complete Edition, Bully: Scholarship Edition, GTA San Andreas, GTA Vice City a GTA III. Launcher dokáže lokalizovať vaše tituly v počítači a tak budete mať všetky hry od Rockstar na jednom mieste. Všetky hry po stiahnutí a nainštalovaní bude udržiavať aktualizované, takisto bude využívať cloud-save a samozrejme tam nájdete store.

Presvedčovaciu metódu Rockstar vybral naozaj zaujímavú, pretože rozdáva starší ale za to veľmi úspešný titul GTA San Andreas. Po prevzatí titulu do knižnice Vám už zostane na vždy ale pozor, ponuka je časovo obmedzená.

Na koniec nám nezostáva nič iné ako pozastaviť sa nad teóriou, či to nieje len prešpekulovaný krok zo strany vývojárov, nakoľko si myslíme že sa blíži oznámenie termínu pre príchod Red Dead Redemption 2 na PC. Vlastný launcher pre svoj veľmi očakávaný titul znamená žiadne peniaze do vrecka tretím stranám.

Launcher na stiahnutie ...

Zdroj: Destructoid

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk