100 hier za jeden mesačný poplatok! Microsoft chystá (malú) revolúciu v PC hraní

100 hier za jeden mesačný poplatok! Microsoft chystá (malú) revolúciu v PC hraní

 

Microsoft prináša Xbox Game Pass aj na PC.

Po dvoch rokoch od vydania Xbox Game Pass na konzolu Xbox One hlási Microsoft oficiálny príchod tejto služby aj na PC. To znamená, že za jeden mesačný poplatok (ktorý zatiaľ nie je známy) si budete môcť v prvej fáze vychutnať viac ako 100 hier. Navyše služba bude fungovať plynulo medzi Xbox One a Windows 10 PC, takže vám bude stačiť jedno predplatné.

Okrem toho, že všetky hry, ktoré vydáva Microsoft (áno, to znamená, že aj The Outer Worlds od Obsidianu a Wasteland 3 od inXile) si budete môcť v tejto službe zahrať bez toho, aby ste za ne priamo zaplatili. Službu doplnia hry od vydavateľov ako Bethesda, Deep Silver, Devolver Digital, Paradox Interactive, SEGA a ďalší.

Hráči s aktívnym predplatným taktiež získajú 20% zľavu na priamy nákup hier a taktiež 10% zľavu na nákup DLC obsahu. Viac o službe nám Microsoft predstaví na svojej E3 konferencii.

To však nie je všetko. Microsoft pochopil, že pretiahnuť PC hráčov do svojho Windows Store nie je až taká jednoduchá vec a preto sa „vzdávajú.“ Všetky hry od Xbox Game Studios teda budú dostupné aj na Steame. Začne sa to Halo: The Master Chief Collection a bude to pokračovať hrami ako Gears 5, Age of Empires I, II, III: Definitive Edition a ďalšími.

Všetky hry od Xbox Games Studios budú taktiež automaticky podporovať cross-play medzi PC a konzolami.

Zdroj: News.Xbox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk