„Zabijak“ League of Legends po 10tich rokoch končí svoju púť

„Zabijak“ League of Legends po 10tich rokoch končí svoju púť

 

Heroes of Newerth prestane dostávať aktualizácie.

Obdobie šialenstva z MOBA hier je na miernom ústupe, no to neznamená, že by hry ako Dota 2 alebo League of Legends neboli populárne, práve naopak. Keď sa však prenesiete 10 rokov do minulosti, v hre bol nájdený tretí hráč.

Hra sa volala Heroes of Newerth a hráči sa o nej dozvedeli približne v rovnakom čase ako o League of Legends. Problémom bolo, že Heroes of Newerth vyšla pôvodne v sume 30€ zatiaľ čo jej konkurencia vychádzajúca z Warcraft 3 módu Defense of the Ancients bola zdarma. Pokiaľ sa jej podarilo prejsť na free-to-play model, bolo už neskoro a aj keď táto hra mala svojich verných fanúšikov, nikdy sa ani zďaleka nepriblížila popularite konkurenčných hier.

Vývojári oznámili, že 26. februára je pre hru naplánovaný posledný veľký patch: „V tomto momente je situácia taká, že patch 4.7.3 bude poslednou veľkou aktualizáciou pre hru. Prinesie nový obsah a mnohé zmeny. Ďalšie HoN patche budú už len malé a budú vychádzať len keď to bude vyslovene potrebné z dôvodu úpravy balansu alebo oprave bugov.“

„Vďaka je smerovaná všetkým zamestnancom za ich snahu, ktorú do tvorby hry a jej aktualizácie vložili.“

Hra samozrejme ešte bude fungovať a ak máte záujem, pokojne si ju môžete zahrať, no s ukončením podpory hry sa bude pravdepodobne počet hráčov bude už len znižovať.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk