Epic Store nezvládne ani pre-load Metro: Exodus, Steam to má v malíčku

Epic Store nezvládne ani pre-load Metro: Exodus, Steam to má v malíčku

 

Stále viac dôvodov prečo používať Epic. /ironyoff

Pre-load hier, respektíve stiahnutie hier ešte pred ich vydaním je dnes už vyžadovanou súčasťou moderných klientov, nakoľko tie bývajú už tak veľké, že ich stiahnutie trvá určitý čas. A kto chce čakať, kým sa vám hra neusadí na vašom disku, keď je hra už vydaná, že?

Metro Exodus má približne 50 GB, a aj keď to nie je tá najväčšia hra, aká tu bola, mať ju pripravenú ešte pred vydaním, to sa určite počíta. Ak ste si hru stihli uchmatnúť ešte na Steame (ešte pred neblahým zásahom Deep Silver), budete si môcť hru stiahnuť vopred. Ak ale patríte medzi nešťastníkov, ktorí sa musia uspokojiť len s Epic Store, pre-load pre vás nebude možný a budete musieť čakať až do 15. februára, kým hra oficiálne vyjde. Tieto informácie sa objavili na oficiálnom Twitter účte hry.

Aj táto skutočnosť len dokazuje, aký je Epic Store pripravený konkurovať ostatným, už etablovaným klientom, či už hovoríme o Steame alebo dokonca aj o Origine. Deep Silver si to spolu s Koch Media našťastie uvedomilo našťastie dostatočne skoro a tak umiestnilo Metro: Exodus radšej na klienta, ktorý umožní ďaleko viac než len taký Steam. Veď predsa, úplná spokojnosť ich zákazníkov, teda hráčov, je pre nich to najdôležitejšie.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk