Nové zábery z Fallout seriálu odhaľujú verne vybudované kulisy benzínky Red Rocket

Nové zábery z Fallout seriálu odhaľujú verne vybudované kulisy benzínky Red Rocket

 

Nakrúcanie seriálu Fallout na motívy rovnomennej hernej série je možno stále v plnom prúde, a tak si na prvý diel ešte musíme nejaký ten čas počkať – no teraz tu máme aspoň nejaké nové fotografie zo zákulisia.

Magazín PC Gamer upozornil na fotografie používateľa Twitteru menom J Carson, ktorý v New Yorku odhalil miesto, kde sa Fallout nakrúca. Na sociálnej sieti preto zverejnil množstvo fotografií ikonickej benzínky Red Rocket, ktorú hráči dobre poznajú z videohernej predlohy. Kulisy ešte zjavne nie sú úplne dokončené, no už teraz je vidno, že filmári sa držia konceptov Bethesdy ako kliešť. Pre Amazon je zjavne dôležité, aby bol seriálový Fallout čo najviac verný tomu hernému, a to je len a len dobre.

Chýba už len to najhlavnejšie; veľká červená raketa, ktorú buď ešte dostavajú, alebo ju pridajú až v postprodukcii ako CGI efekt, všíma si PC Gamer.

Pokiaľ ide o nové informácie, vieme o Falloute stále veľmi málo. Hlavnú - alebo jednu z hlavných úloh - stvárni talentovaný americký herec Walton Goggins. V seriáli sa objavia aj očarujúca Ella Purnell, ktorá účinkovala napríklad v Armáde mŕtvych od Netflixu či v Arcane, či Kyle MacLachlan z Mestečka Twin Peaks.

Ten, okrem iného, stvárnil aj hlavnú rolu Paula Atreida vo filmovom spracovaní Duny, no nie tej novej, ale z roku 1984.

Zdroj: PC Gamer

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk