Kodžima potvrdil, že Death Stranding sa dočká filmového spracovania

Kodžima potvrdil, že Death Stranding sa dočká filmového spracovania

 

Podstatné časti príbehu bez chodenia.

Herný dizajnér Hideo Kodžima počas The Game Awards oficiálne ohlásil pokračovanie Death Stranding no je evidentné, že jeden projekt mu nestačí. Okrem toho pracuje na ďalšej hre a k tomu si teraz môžeme prirátať aj filmovú adaptáciu Death Stranding.

Pri tomto projekte sa spojil Kodžima s produkčnou spoločnosťou Hammerstone Studios, pričom celý projekt bude touto spoločnosťou aj financovaný. Výkonnými producentmi budú Alex Lebovici a Allan Ungar.

„Nemôžem sa viac tešiť na toto nové partnerstvo so spoločnosťou Hammerstone Studios," povedal Kodžima. "Toto je kľúčový moment pre túto sériu a ja sa veľmi teším na spoluprácu s nimi pri uvedení Death Stranding na veľké plátno.“

„Sme nadšení a poctení, že máme možnosť spolupracovať s geniálnym a kultovým Hideo Kodžimom na jeho prvej filmovej adaptácii. Na rozdiel od iných veľkorozpočtových adaptácií videohier to bude niečo oveľa intímnejšie a pevnejšie v zemi. Naším cieľom je nanovo definovať, aká môže byť adaptácia videohry, keď máte tvorivú a umeleckú slobodu. Tento film bude autentickou produkciou Kojima Productions,“ povedal Alex Lebovici.

Death Stranding vyšiel pôvodne v roku 2019.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk