Petícia fanúšikov Zaklínača žiada návrat Cavilla a prepustenie scenáristov

Petícia fanúšikov Zaklínača žiada návrat Cavilla a prepustenie scenáristov

 

Niečo za niečo.

Asi nepovieme nič nové keď prezradíme, že fanúšikovia Zaklínača neberú odchod Henryho Cavilla po tretej sezóne seriálu s nadšením. Práve naopak. A aj keď predpokladáme, že Liam Hemsworth (jeho náhradník) je milý chlapík, tak je to jednoducho downgrade.

Prečo Cavill odchádza zo sveta Zaklínača zatiaľ nie je známe, no fanúšikovia majú svoju teóriu. Podľa nich Cavilla jednoducho unavil konštantný boj so scenáristami a režisérmi ohľadom toho, ako verný predlohe má byť tento seriál. Ďalšia teória však tvrdí, že Cavill odchádza kvôli jeho návratu k postave Supermana.

Tak či tak, Cavill ešte donedávna tvrdil, že pri Geraltovi zostane počas všetkých siedmych sezón a preto bolo jeho rozhodnutie nečakané. Fanúšikovia to však nemienia nechať len tak a preto sa spustila petícia, ktorá má v súčasnosti už viac ako 40 tisíc podpisov.

V nej fanúšikovia žiadajú o návrat Cavilla do seriálu. A ak tvorcovia potrebujú naozaj niekoho vyhodiť, tak by mali vyhodiť scenáristov: „Henry neopúšťa Zaklínača kvôli Supermanovi. Vedenie Netflixu opäť urobilo závažné rozhodnutie, ktoré je v rozpore so záujmom fanúšikov," píše sa v petícii. "Dôvodom, prečo je Zaklínač taký populárny seriál, je láska fanúšikov k zdrojovému materiálu kníh a hier, ktoré scenáristi a vedúci seriálu nenávidia a aktívne sa im vysmievajú.

Pochybujeme, že petícia bude úspešná, no je milé, že fanúšikom na osude tohto seriálu tak záleží.

Zdroj: Change.org

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk