Acer predstavil nové notebooky Nitro 5 a Swift 3 s 2. gen. CPUčiek AMD Ryzen Mobile

Acer predstavil nové notebooky Nitro 5 a Swift 3 s 2. gen. CPUčiek AMD Ryzen Mobile

Najnovšie mobilné procesory Ryzen prinášajú úžasný výkon a efektivitu práce.

Nitro 5 s Ryzenom pre novú úroveň hrania

Nitro 5 poháňaný procesorom AMD Ryzen 7 3750H druhej generácie s grafikou Radeon RX 560X poskytuje výnimočný výkon. Užívatelia môžu od nových technológií od AMD očakávať ohromujúce vizuálne efekty a vysoký výkon. To im umožní vychutnať si ich obľúbenú hru vo výnimočných detailoch a to buď na 15,6" Full HD IPS alebo 15,6" Full HD IPS 144Hz paneli s pôsobivým 80% pomerom veľkosti displeja k telu notebooku. Nitro 5 streamuje bez námahy vďaka gigabitovej Wi-Fi 5 s technológiou 2x2 MU-MIMO. Užívatelia tiež môžu k notebooku ľahko pripojiť podporné periférie vďaka celej rade portov, ako je HDMI 2.0, USB typ C 3.1 Gen 1 (až 5 Gb/s) a ďalších.

Nitro 5 sa môže pochváliť dvojicou ventilátorov, technológiou Acer CoolBoost a dvojicou výduchov teplého vzduchu, všetko je navrhnuté tak, aby notebook zostal v chlade aj počas dlhých herných sedení. Technológia CoolBoost zvyšuje v porovnaní s automatickým režimom rýchlosť otáčania ventilátorov o 10% a znižuje teplotu procesora aj grafického jadra o 9%.
Notebook je vybavený nástrojom Acer Network Optimizer, ktorý optimalizuje on-line hry a zabezpečuje plynulý a rýchly tok dát. Osobitne konfigurované a ľahko ovládateľné grafické rozhranie užívateľom uľahčuje správu šírky pásma či už v automatickom režime - kategorizáciou a určením priority programov na odstránenie problémov so sieťou alebo ručne tým, že užívateľom umožňuje nastaviť priority, meniť šírku pásma pre každú aplikáciu zvlášť alebo blokovať špecifické aplikácie pre čo najlepšie zážitky.

Swift 3 s Ryzenom pre vyššiu produktivitu

Až procesory AMD Ryzen 7 3700 druhej generácie s grafikou Radeon Vega pri notebooku Swift 3 poskytujú výkon a efektivitu pre prácu bez námahy. Vďaka voliteľnej dedikovanej grafike Radeon 540X majú užívatelia k dispozícii výkon, aký potrebujú pre prácu na výpočtovo náročnejších úlohách, ako je úprava videa či občasné hranie. Swift 3 sa môže pochváliť 14" Full HD IPS displejom s úzkymi rámčekmi, štíhlou hliníkovou konštrukciou, ktorá umožňuje otvorenie veka až naplocho a najnovšími technológiami pre vysoký výkon a rýchle pripojenie k sieti. To všetko je zabalené v tele s hmotnosťou 1,45 kg, ktoré je tenké len 17,95 mm.

Cena a dostupnosť: Acer Nitro 5 s 15,6" Full HD IPS displejom bude v oblasti EMEA k dispozícii v júli za cenu od 799 €. Acer Swift 3 s 14" Full HD IPS displejom bude v oblasti EMEA k dispozícii v júli za cenu od 499 €.

 

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk