Fanúšikovia štúdia Rockstar si myslia, že GTA VI bude oficiálne ohlásené už zajtra!

Fanúšikovia štúdia Rockstar si myslia, že GTA VI bude oficiálne ohlásené už zajtra!

 

Ako na to prišli?

Aj keď štúdio Rockstar už formálne potvrdilo práce na ďalšej GTA hre (čo nemuselo, pretože sme sa dočkali masívneho leaku), tak oficiálne ešte hra ohlásená nebola. No čas sa kráti, pretože predpoklad vedenia Take-Two o masívnom navýšení tržieb na budúci finančný rok celkom jasne naznačuje, že hry sa dočkáme na budúci rok...ak teda nedôjde k odkladu.

Mnoho fanúšikov štúdia Rockstar si však myslí, že hra GTA VI bude oficiálne ohlásená zajtra, 3. októbra 2023. Prečo? Štúdio totiž príspevkom na sociálnych sieťach predstavilo novú aktualizáciu GTA Online a tá poslal GTA komunitu do vytrženia. Konkrétne obrázok, ktorý bol k správe pripojení.

Určite si totiž všimnete vysvietených znakov VI na ľavej strane obrazovky. Tam sa však teória nekončí. Účet GTAVINews si totiž všimol aj mesiac na pravej strane, ktorý je zobrazený vo fáze v ktorej sa ocitne presne zajtra. A aby toho nebolo málo, zajtra je utorok. A každá jedna z posledných Rockstar hier bola oficiálne ohlásená a aj vydaná v utorok.

Ide tak len o šialenú teóriu, alebo si Rockstar s hráčmi pohráva? Najlepšie na tom je, že na túto odpoveď nemusíme čakať dlho, pretože už zajtra sa dozvieme, či bola táto teória pravdivá.

Zdroj: X

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk