Šéf Take-Two: GTA 6 musí priniesť niečo, čo hráči nikdy nevideli

Šéf Take-Two: GTA 6 musí priniesť niečo, čo hráči nikdy nevideli

 

Taktiež však musí byť aj familiárne.

Príchod GTA VI na trhu bude grandióznou udalosťou. Dúfame. Take-Two počas nedávnej prezentácie finančných výsledkov naznačilo, kedy máme hru očakávať a vydavateľstvo už pomaly ale isto začína budovať vzrušenie okolo tejto hry.

Šéf Take-Two Strauss Zelnick v rozhovore pre Good Time Show podcast prezradil, že každé nové vydanie GTA hry musí priniesť hráčom niečo, čo ešte predtým nevideli, no zároveň musia dosiahnuť to, aby bola hra pre hráčov známa, čo je podľa neho náročná úloha.

„V zábavnom priemysle... prijímame naše hity, akoby boli našou súčasťou, akoby boli súčasťou našej rodiny, viete, máme k nim veľký vzťah a berieme osobne, ak sa s nimi niekto zahráva, akoby nebolo v poriadku, ak sa tvorcovia rozhodnú v rozpore s tým, ako by sa podľa nás mali tieto hity vyvíjať. Myslím, že to je výzva, ktorej ľudia z Rockstaru čelia pri každej novej iterácii Grand Theft Auto. Na jednej strane musí byť niečím, čo ste ešte nikdy nevideli, a na druhej strane musí odrážať pocit, ktorý z Grand Theft Auto máme, a to je pre tím veľká výzva. Teraz je odpoveďou spoločnosti Rockstar len snaha o dokonalosť, nehľadajte nič iné ako dokonalosť a dosiahneme ju.“

GTA VI sa údajne má odohrávať v meste Vice City a podobne ako päťka ponúkne viacero protagonistov a jedným z nich bude po prvýkrát žena. Okrem špekulácií to prakticky potvrdil aj minuloročný masívny leak vývojárskej verzie hry.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk