Evolúcia na GAMESITE.SK

 

Určite ste si poniektorí všimli na portáli nemalé zmeny. Tieto zmeny sa týkajú rozširovania našej komunity, a komunitného systému, ktorý sme zaviedli. Pracujeme na zvýhodňovaní našich čitateľov a fanúšikov. Sami si môžete určiť do akej miery chcete byť zvýhodnení a čo všetko za to chcete „dostať“. Rozhodli sme sa našich aktívnych užívateľov odmeňovať za to, že sú aktívni.

Od 17.1.2011 máme funkčný a aktívny komunitný systém, ktorý vás priblíži komunite našej stránky, umožní medzi sebou lepšie komunikovať, vidieť čo, kto a kde urobil. Kto pridal nové obrázky, nové video a podobne. Chcete vedieť na aké správy reagovali vaši priatelia? Chcete vedieť kto z nich sa zapojil do diskusie na fóre a pri akej téme? To všetko už uvidíte aj na vašej nástenke. Zmena avatara, nahranie vašich fotiek, screenshotov z hry, videí, to všetko je odteraz hračkou.

Vrátime sa však k odmeňovaniu za vaše aktivity. Odteraz s novými profilmi prechádzame na nový spôsob starostlivosti o čitateľov. Za všetko, čo na portáli urobíte si môžete u nás prirátavať EXP.íky. Prihodíte koment? +1 EXP. Dáte niekomu like na článok? +1 EXP. Nahodíte novú zaujímavú tému do fóra? +2 EXP.y.  Možností je neúrekom. Poviete si, áno, ale čo z toho budem mať ja?

Koľko EXP.ov a za čo môžete získať?

Aktualizované dňa 08.08.2013. EXP presunuté na stránku FAQ

Hodnosti

Ďalšou novinkou na našom portáli budú Hodnosti. Hodnosti sa budú taktiež odvíjať od počtu EXP.ov. Rôznymi hodnosťami si daní používatelia budú môcť zabezpečiť rôzne vymoženosti na portáli. Jednou z nich bude aj náš BLOG. Samozrejme s hodnosťami pribudnú aj ďalšie výhody, ktoré zatiaľ len plánujeme a konzultujeme s našimi partnermi. Nižšie si môžete pozrieť ako sú body zatiaľ rozdelené. Isto si všimnete, že nám tam chýbajú spomenuté hodnosti. 

Aktualizované dňa 08.08.2013. Hodnosti presunuté na stránku FAQ

Určite sa teraz všetci pýtate, čo znamenalo slovíčko evolúcia v názve článku. Chystáme pre vás jeden z prvých MMO herných portálov, ktoré ste mali možnosť navštíviť. Tak ako aj náš portál prebieha evolúciou, tak aj vy, samotní používatelia môžete takouto evolúciou prejsť s nami. S tým súvisia hodnosti, EXP.y, do budúcna možnosť si svoje HODNOSTI zdokonaľovať, EXP.y vymieňať za rôzne vymoženosti na webe, alebo naopak si môcť EXP.y dokúpiť a tým získať zase niečo pre seba v rámci postupu a evolúcie vašej osobnosti na portáli.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk