Návrat legendárnej hernej spoločnosti Interplay sa nekoná – išlo iba o žart

Návrat legendárnej hernej spoločnosti Interplay sa nekoná – išlo iba o žart

 

Aj Brian Fargo dával ruky preč.

Vzostup a pád spoločnosti Interplay je jedným z najfascinujúcejších príbehov herného priemyslu. Herný gigant, ktorý nezvládol vlastnú expanziu, no popri tom dal svetu štúdiá ako BioWare, Obsidian a hromadu ďalších.

Tí skôr narodení si túto spoločnosť určite pamätajú, tí mladší už pravdepodobne nie. Spoločnosť totiž v dnešnej dobe existuje takmer iba na papieri.

To sa však mohlo zmeniť. Na sociálnej sieti Twitter sa totiž začalo teasovanie návratu tejto legendárnej spoločnosti do sveta herného priemyslu a to tradičným Fallout odpočtom (Interplay bol pôvodným vlastníkom značky Fallout). Ak ste však patrili do skupiny, ktorá si robila nádeje, tak nasledujúca správa vás asi veľmi sklame.

Zo začiatku nadšenie narušilo vyjadrenie pôvodného šéfa Interplay Briana Farga, ktorý potvrdil, že s novým Interplay nemá nič spoločné. A následne sa ukázalo, že ide o dosť smutný pokus o vtip. Šéf Interplay Hervé Caen totiž potvrdil toto teasovanie na sociálnej sieti Twitter pochádza z falošného účtu spoločnosti, čo následne potvrdil aj oficiálny účet spoločnosti.

Z návratu Interplay tak asi nebude nič...

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk