Vice-prezident služby Google Stadia opustil Google

Vice-prezident služby Google Stadia opustil Google

 

Domček z kariet.

Jeden z popredných predstaviteľov služby Google Stadia opustil spoločnosť Google. John Justice bol vice-prezidentom služby Google Stadia a taktiež sa pýšil titulom „Head of Product“ a okrem šéfa Stadie Phila Harrisona bol jednou z hlavných tvárí služby.

„Môžeme potvrdiť, že John už nie je so spoločnosťou Google a želáme mu veľa šťastia v jeho ďalšom kroku,“ potvrdil hovorca Google pre web 9to5Google.

Odchod Johna Justica tak predlžuje turbulentné obdobie tejto služby, ktorej sa naďalej nedarí preraziť. Google ponúkal službu ako alternatívu voči kúpe drahých počítačov a konzol, no hráči a ani hry sa zatiaľ nehrnú.

Hre stále chýba obrovské množstvo AAA hier a ďalších populárnych hier ako Call of Duty a Fortnite. Ďalšie zas prichádzajú do služby s výrazným meškaním oproti ostatným verziám a zdá sa, že v rebríčku priorít je u vydavateľov Stadia na posledných miestach.

Určite nepomohlo ani februárové ohlásenie spoločnosti Google o tom, že s okamžitou platnosťou zatvárajú všetky svoje first-party štúdiá a taktiež neprospel ani investigatívny článok webu Bloomberg, ktorý odhalil, že služba má oveľa menej používateľov, ako boli interné odhady manažmentu spoločnosti Google.

Zdroj: 9to5Google

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk