Chystá sa film s hlavnou postavou Super Maria

Chystá sa film s hlavnou postavou Super Maria

 

Už minulý rok sa potichu hovorilo o tom, že by sme sa mohli dočkať animovaného filmu, v ktorom sa predstaví fúzatý inštalatér v červených montérkach. Tak sa zdá, že tvorba filmu je v plnom prúde.

Nintendo spoločne s Illumination Entertainment začali pracovať na animovanom filme Super Mario. Prvú menovanú spoločnosť určite nikomu nie je treba predstavovať, avšak tá druhá je o niečo menej známa. Illumination Entertainment nám priniesli sériu filmov Despicable Me (Ja, zloduch) aj zábavných Mimoňov. Skúseností s tvorbou animovaných filmov teda majú dostatok a očakávame od nich len to najlepšie. Momentálne nie je oznámený dátum kedy by sa Mario film mal dostať do kín a autori zatiaľ nepriblížili ani kúsok príbehu. Budeme si teda musieť počkať na prvý trailer, ktorý poodhalí informácie ohľadom filmu. 

Nintendo okrem filmu s Mariom oznámili ďalšie dve veľké novinky, ktoré sa chystajú. Spoločnosť plánuje v septembri spustiť svoju online platenú službu na Switchi, Nintendo Switch Online. Taktiež potvrdili, že Mario Kart poputuje aj na mobilnú platformu pod názvom Mario Kart Tour. 

Minuloročné správy sa naplnili: 

Zdroj: www.vg247.com 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk