Huawei P10 dostupný na SK a Honor 7 Lite lacnejší

Huawei P10 dostupný na SK a Honor 7 Lite lacnejší

 

Na Slovensku je už dostupný nový prémiový smartfón Huawei P10. Vlajkový model Huawei je k dispozícii za odporúčanú maloobchodnú cenu 599 € vo farebných variantoch Graphite Black, Mystic Silver, Prestige Gold a Dazzling Blue a zároveň sa trvalo znížila cena najpredávanejšieho modelu značky Honor na 185 eur.

Huawei P10

Celokovový smartfón s uhlopriečkou displeja 5,1 palca je vybavený druhou generáciou duálneho fotoaparátu, na ktorého vývoji sa po úspešnej spolupráci pri predchádzajúcom modeli Huawei P9 opäť podieľala spoločnosť Leica. Hlavný duálny fotoaparát (12 Mpx farebný a 20 MPx čiernobiely snímač), po novom disponujúcu optickou stabilizáciou obrazu, dopĺňa predný 8 MPx selfie fotoaparát, ktorý je rovnako certifikovaný spoločnosťou Leica. Vďaka nemu je možné vyhotoviť ešte dokonalejšie portrétové fotografie. Snímač odtlačkov prstov sa presunul na prednú stranu a slúži tiež ako ovládací prvok zariadenia. Huawei P10 má novú nadstavbu užívateľského prostredia EMUI 5.1 s radom nových užitočných funkcií. Vysokokapacitná 3200 mAh batéria podporuje technológiu rýchleho nabíjania Huawei SuperCharge (5V/4,5A), vďaka ktorému je možné za 30 minút nabíjania dosiahnuť úroveň nabitia, ktorá vystačí na celý deň používania.

Honor 7 Lite

Telefón je vo svojej kategórii výnimočný vďaka neobvyklým parametrom. Medzi ne patrí napríklad odolné telo z leteckého hliníka, FullHD 5,2" displej, špičkový procesor alebo bezrámčeková čítačka odtlačkov prstov. Honor 7 Lite disponuje dvoma kvalitnými fotoaparátmi. Hlavný fotoaparát so zabudovanou osvetľovacou diódou má rozlíšenie 13 MPx. Doplňuje ho predný širokouhlý 8MPx fotoaparát pre selfie.

Zľava sa týka všetkých farebných variant telefónu: striebornej, šedej a zlatej. Populárny smartphone strednej triedy so skvelou výbavou je tak teraz ešte dostupnejší. Telefón ponúkajú predajcovia Mall.sk, Alza.sk, Nay Elektrodom, Datart a Okay.

Zdroj: Huawei

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk