Nový dizajn, staré srdce

 

Zmena je vec prirodzená, často žiadaná a niekedy potrebná. My v redakcii veríme starému úsloviu: zmeniť sa znamená pochopiť, že isté veci sa dajú robiť lepšie. Neustále sa snažíme ísť vpred, máme na zreteli, že pokrok je výsadou tých, ktorí cítia vietor v plachtách a súčasne sa ich neboja naplno rozprestrieť. Vďaka vám, fanúšikom, spĺňame prvú podmienku úspechu. Teraz nastal čas, aby sme splnili náš záväzok voči čitateľom, divákom a priaznivcom, záväzok neustále dokazovať, že vaša viera je nás prioritou, o ktorú sa treba starať. Pripravili sme preto Gamesite, ktorý nenazývame novým - ale lepším.

Pri takejto príležitosti sa cítime povinní zodpovedať niekoľko sprievodných otázok. Tou najdôležitejšou je nepochybne "čo nové vám lepší Gamesite prinesie?", preto nám nateraz dovoľte poskytnúť odpovede práve na ňu.

Keďže informácia je vždy hodnotná nanajvýš do takej miery, do akej je aj dostupná, najzákladnejšou a najbadateľnejšou zmenou je prechod na vylepšené grafické rozvrhnutie. Novinky už odteraz nemusíte hľadať, na hlavnej stránke sa vám samé predostrú pri každej návšteve. Pokojne sa chopte obľúbeného nápoja; tie najhorúcejšie aktuality zo sveta hier budete mať na dosah bez jediného kliknutia! Niektorá z nich vás zaujala, no nestihli ste ju zachytiť? S novým rozhraním to nie je žiadny problém - na hlavnej stránke nielenže nájdete všetko potrebné, no žiadané novinky budú prehľadne a jednoducho prístupné priamo odtiaľ, pričom vy sami budete okamžite v obraze bez zbytočného "scrollovania". Hoci sa náhľad noviniek bude meniť automaticky, vždy budete mať možnosť manuálne si ho upraviť podľa potreby.

Ďalším dôležitým atribútom dobrej správy je rýchlosť, akou sa k vám dostane. Aktuálnosť je základ, avšak nemenej dôležité je nasmerovať vás k informácii čo najjednoduchšie a čo najrýchlejšie. Preto sme zdvihli prevádzkovú rýchlosť portálu Gamesite SK až o 60%! Rýchly či pomalý internet - s nami už na tom nezáleží. K vášmu obľúbenému obsahu sa dostanete pohodlne a bez akýchkoľvek prieťahov!

Jednou z najdôležitejších aktivít portálu Gamesite SK je tvorba recenzií a videorecenzií, v ktorých vás pravidelne informujeme o kvalitnosti nielen hier, ale aj softvéru, hardvéru a najnovšej techniky. So zámerom ešte väčšej prehľadnosti sme preto najnovšie redaktorské kritiky umiestnili tam, kde ich nájdete okamžite a spoľahlivo - priamo na čelo hlavnej stránky, priamo nad box s novinkami. S takouto zostavou toho najlepšieho, čo herný svet aktuálne ponúka, budete v obraze behom chvíle. Úpravou prešlo aj samotné grafické spracovanie recenzií, ktoré vám po novom ponúknu ešte detailnejšie náhľady na konkrétne produkty. Presvedčíte sa sami pri našej ďalšej recenzii.

Už dávno sme sa naučili, že tam, kde jednotlivci zlyhávajú, dvojice víťazia. Hoci sme pri voľbe nášho partnera boli obozretní, spolupráca, hoc prospešná, nie vždy v konečnom dôsledku vyjde. Preto bude súčasťou lepšieho portálu Gamesite SK aj niekto nový, koho však už mnohým fanúšikom netreba predstavovať. Sme veľmi radi, že v ústrety neustáleho zlepšovania našich služieb môžeme vykročiť s novým partnerom, eshopom gameexpress.sk. Realizáciou tejto spolupráce sme schopní neustále vás odmeňovať za vašu vernosť. Pre viac informácií sledujte našu oficiálnu stránku na Facebooku, kde sa všetko dozviete vždy prví.

Toto boli najdôležitejšie zmeny, do ktorých vás chceme na úvod zasvätiť, no buďte si istí, že týmto nekončíme. Naopak, rozširujeme náš záväzok voči vám, čitateľom, o ešte väčšiu snahu sprostredkovať vám to najlepšie, čo sa nachádza v repertoári súčasnej hernej scény. Prajeme vám, aby ste si vychutnali nový dizajn, v ktorom však bije staré srdce, zapálené pre tú jednu vec, ktorá nás všetkých spája. Pre hranie.

Nový layout je nahodený, avšak stále v testovacej beta verzii. Prosíme preto, aby ak nájdete akúkoľvek chybu, nahláste ju prosím do fóra. Vopred ďakujeme.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk