Nový rok štartuje s nami predčasne!

 

Nový rok začína síce až o pár dní, ale keďže je nám jasné, že si chcete záver toho aktuálneho poriadne užiť, prinášame vám januárové číslo nášho magazínu už dnes!

 

NextGen Magazín č. 012

Teraz asi čakáte štandardný výpis toho, čo nájdete v dnešnom čísle, ale vzhľadom na to, že je práve dnešné vydanie jeho prvým jubileom, cítim tak trocha povinnosť napísať niečo iné. Áno, čítate (rátate) správne - náš magazín svojím aktuálnym číslo slávi svoje prvé narodeniny! A, áno, ja osobne rovnako ako celá naša redakcia sme na to právom hrdí. Za ten rok sa nám podarilo vytvoriť niečo, čo je z môjho pohľadu v rámci slovenského trhu nevídané a z e-magu, ktorý pôvodne mal slúžiť ako mesačný sumár recenzií hier, sa nám podarilo vytvoriť plnohodnotný magazín, v ktorom nájdete nielen recenzie hier, ale aj náš pohľad na filmy, knihy a HW, rozhovory a v neposlednom rade hromadu súťaží o stále hodnotnejšie ceny. To všetko každý mesiac v profesionálnom grafickom prevedení a čo je najdôležitejšie - úplne zadarmo. Mnohí sa určite pozastavia tak ako (ak sa mám priznať) občas aj ja sám, prečo to vlastne robíme a prečo dokážeme odložiť z našich životov, aby sme niečo napísali, skorigovali alebo zarovnali. A je to práve tá odpoveď na otázku, ktorá ma pri pohľade na každé ďalšie číslo teší – všetkých do jedného nás to baví! A v čo dúfame je, že vás baví každý mesiac listovať našimi elektronickými stránkami, lebo podľa mňa sú práve toto tie dve veci, čo robia magazín magazínom.

Niekto mi povedal, že mám priveľký talent na veľké príhovory a keď sa raz rozhovorím, je ma ťažké zastaviť... Takže bez ďalších rečí, vitajte v novom roku s Generation Magazínom!

A vlastne ešte niečo dôležitého som zabudol napísať. Ďakujem celej našej redakcii za 12 úžasných čísiel a som rád, že mám možnosť byť tiež ich súčasťou.

V recenzii knihy Atlas mrakov je malý preklep v hodnotení. Výsledné hodnotenie knihy je 80%. Ospravedlňujeme sa za chybu.

 

  Stiahnuť PDF verziu pre PC a tablety (18,69 MB)   Stiahnuť PDF verziu pre smartphony (8,74 MB)

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk