Generation 142 - Aký je ROG Ally po štyroch mesiacoch?

Generation 142 - Aký je ROG Ally po štyroch mesiacoch?

 

Sú to už štyri mesiace, čo aktívne používam PC handheld ROG Ally od ASUSu (na recenzovanie hier a relaxovanie pod perinou), a preto by bolo vhodné, aj s odstupom času od mojej prvej recenzie, zhodnotiť dané železo takzvane s triezvou hlavou. Takto nejako začína Filip svoje osobné pocity s prenosnou konzolkou ROG Ally. Čo myslíte, odporučil by vám tento kúsok po 4 mesiacoch, alebo nie?

 

Okrem spomenutého článku si znova môžete prečítať 104 strán, ktoré sú nadupané článkami, recenziami, novinkami a témami. Okrem toho si znova zasúťažte o krásne 3 ceny od spoločnosti Endorfy.

Poďme teda na rýchly prehľad nového čísla:

  • herné recenzie na Starfield, Baldurs Gate 3, Red Dead Redemption pre PS5, alebo klasika v podobe hry Mortal Kombat 1 pre PS5.
  • testovali sme Samsung Galaxy Tab S9, Monitory a AIO PC od MSI, novinku Xiaomi 13T, či Lenovo Legion Slim 5.
  • videli seriál One Piece, ale aj film Prízrak v Benátkach.

Počasie nám krásne drží, v školách už určite zarezávate ako my ostatní v práci, tak nech nám to ubieha čo najpomalšie, aby sme stihli pre vás pripraviť novembrové číslo, na ktorom už teraz makáme.

Zdeněk HIRO Moudrý

Generation magazín č. 142

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk