Generation 140 - Kam sa podelo leto?!

Generation 140 - Kam sa podelo leto?!

 

Po mesiaci prázdnin som myslel, že leto nejako zhodnotím, ale mám pocit, že ešte nebolo veľmi čo hodnotiť, nakoľko som leto ešte poriadne ani nevidel, až na pár svetlých dní.

Jedno šťastie, že sa nám podarilo vypadnúť na dva týždne do južnejších oblastí, ináč neviem, neviem. Na Korfu sme si síce užili tepla a ohňa až až, ale v porovnaní s tým daždivým počasím na východe Slovenska.... krása. Uhorka však zasiahla tak ako každé leto aj herný a hardvérový priemysel a až na pár výkrikov do tmy to teda nestálo veľmi za to.

Poďme sa teda spoločne pozrieť na nové číslo a čo sme si pre vás pripravili. So spoločnosťou Creative sme si znova pripravili súťaž, tentokrát o dva vodeodolné repráčiky MUVO GO.

Nech sa páči teda rýchly prehľad nového čísla:

  • herné recenzie na F1 23, Crash Team Rumble, či Company of Heroes 3 v konzolovej edícii
  • testovali sme ASUS Zenfone 10, Lenovo LOQ, skrinku Endorf ARX 500 Air
  • videli sme letné pecky ako Oppenheimer, alebo novú Mission Impossible.

Takto trošku sme vám odhalili obsah augustového čisla magazínu Generation, ale to naozaj nie je všetko. Čaká vás tentokrát 100 strán nadupaného obsahu herných, filmových a hardvérových recenzií, ktoré už čakajú na to, až si ich prečítate. August bude snáď o niečo teplejší a vy si budete môcť vychutnať zvyšok prázdnin, či dovolenky. Ja už utekám pripravovať obsah pre septembrové číselko, aby ste sa po návrate do škôl nenudili.

Zdeněk HIRO Moudrý

Generation magazín č. 140

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk