Generation 139 – prázdniny sa začali!

Generation 139 – prázdniny sa začali!

 

Tak ako je to každý rok, tak aj tento tomu nie je ináč. Na začiatok júla sa tešia všetky deti, pretože sa im začínajú ich vysnívané letné prázdniny. Nielen, že je to ukončenie ich ročného štúdia v škole, ale pomocou práznin sa presunú o level vyššie. Tento level však ešte na nejaký čas ponecháme na pokoji, aby si deti užili spomínané prázdniny, oddýchli a načerpali množstvo síl.

Posunieme sa k predstaveniu aktuálneho čísla, ktoré si určite nenechajte újsť a prelistujte si ho s nami. Okrem už tradičných článkov, noviniek, recenzií nezabudnite, že aj tento mesiac na vás čaká parádna súťaž o Soundbar od spoločnosti Creative s názvom Stage 360. Tento soundbar má okrem iného aj podporu Dolby Atmos. Takže sa máte na čo tešiť. Vráťme sa ale k obsahu...

  • recenzie na Diablo IV, či The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom...
  • testovali sme ROG Ally, Logitech PRO X 2 LIGHTSPEED, ale aj MSI Optix MPG321UR-QD
  • videli sme dokument Kuciak: vražda novinára, či Svetlo nádeje.

Takto trošku sme vám odhalili obsah júlového čisla magazínu Generation, ale to naozaj nie je všetko. Čaká vás 80 strán nadupaného obsahu herných, filmových a hardvérových recenzií, ktoré už čakajú na to, až si ich prečítate. Nezabudnite si cez prázdniny oddýchnuť, poriadne si užiť dovolenku a v zdraví sa uvidíme presne v polovici týchto práznin pri augustovom čísle. My nezaháľame a už teraz ho pre vás pripravujeme.

Zdeněk Moudrý

Generation magazín č. 139

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk