Generation 138 – konečne teplo...

Generation 138 – konečne teplo...

 

Poznám ľudí, ktorí zimu majú radi. Dokonca aj ja sám niekedy viem oceniť poriadny mráz a sneh na svahu. Inak som ale teplomilný človek. Dôvod je jasný. Keď celý deň hrám a nehýbem sa, potrebujem teplo. Navyše posledný mesiac vyšlo zopár zaujímavých titulov, tak nebol čas sa pohnúť od telky…

Isto vás teraz zaujíma, čo také vyšlo, keď nebol čas nikam ísť alebo niečo iné robiť. Pokiaľ áno, ste na správnej adrese. Generation je magazín, ktorý vám zhrnie celý uplynulý mesiac. Navyše máme jedno prekvapenie. Súťaž o bombastický notebook od spoločnosti LENOVO a zapojiť sa môžete PRIAMO TU. Aby ste mohli vyhrať, musíte zodpovedať 3 jednoduché otázky, na ktoré odpovede nájdete práve v najnovšom čísle Generation. Nájdete tam aj: 

  • recenzie na Star Wars: Jedi Survival a The Legend of Zelda: A Link to the Past
  • testovali sme Lenovo ThinkBook 16p G3 ARH aj MSI Optix MEG381CQR
  • videli sme Sisu a Fast X

Samozrejme, toto nie je všetko, čo vás čaká na bezmála osemdesiatich stranách. Takže hor sa do čítania. Ako vždy, je to zadarmo a na všetky možné aj nemožné formáty. Ja vám prajem príjemný začiatok leta a ako vždy – buďte zdraví a bezpeční.

Róbert Gabčík

Generation magazín č. 138

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk