Generation 137 – májové teplo dorazilo

Generation 137 – májové teplo dorazilo

 

Končene. Zakaždým, keď som bol nútený dať pauzu a ísť do obchodu, vysypať smeti alebo nebodaj do práce, tak mi išel trafiť šľak. Ráno mínus päť stupňov, na obed dvadsať a poobede snežili, pršalo a svietilo slnko zároveň. Čas ale neúprosne letí a ako to býva, vo videohernom priemysle nikto nikdy nespí.

Preto aj dnes tu máme nové číslo magazínu Generation, ktoré nám prináša informácie o tom, čo sa za posledný mesiac v tomto odvetví udialo. To, že magazín má takmer 90 strán nasvädčuje, že toho nebolo málo, takže sťahujte, čítajte, je to na všetky formáty, ktoré si spomeniete a navyše, zadarmo. Čo nás teda tento mesiac čaká?

  • Recenzie Wild Hearts a Horizon Forbidden West: Burning Shores
  • Testovali sme Kingston Fury DDR5 6000MHz 32GB, či Lenovo ThinkBook 13s G4 IAP
  • Videli sme Traja mušketieri D'Artagnan a Air

Ako vždy, je tam toho omnoho viac a čo je lepšie, ako si konečne sadnút na terasu alebo balkón s kávou v ruke a vychutnať si pri tom náš magazín. konečne sa to dá, tak neváhajte a čítajte. Ja sa s vami lúčim a zakončím to obligátnym - buďte bezpeční a zdraví.

Róbert Gabčík

Generation magazín č. 137

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk