Generation 136 – bláznivý apríl začína...

Generation 136 – bláznivý apríl začína...

 

Konečne sa posunul čas. Ten zimný je na nevydržanie. Tma je veľmi skoro a človek ľahko stráca pojem o čase. Takto viem, že ráno je naozaj ráno a večer je naozaj večer. KO-NEČ-NE! Viem si lepšie naplánovať hranie a pozeranie filmov, či seriálov...

Snáď ste si nemysleli, že by som chcel robiť niečo vonku a preto sa teším zo zmeny času. Absolútne ani vizuálne. Tam ani neviem, či si mám zobrať zimnú bundu, krátke tričko alebo plavky. Každú hodinu je inak. Keby som nemusel, ani nevystrčím prst z domu. Tam mám čo robiť, obzvlášť, keď vyšlo ďalšie číslo magazínu. V najnovšom čísle sa dočítate:

  • Recenzie WWE 2K23 a Like a Dragon: Ishin!
  • Testovali sme ROG Swift PG42UQ a POCO X5 Pro
  • Videli sme Creed III a Shadow and Bone

Ako vždy, toto je len malinkatý výťažok z niečo viac ako 80 strán, ktoré vás čakajú. Neváhajte a sťahujte, je to zadarmo a na všetky platformy. Ja, ako vždy, prajem veľa úspechov do ďalšieho mesiaca a buďte zdraví a bezpeční.

Róbert Gabčík

Generation magazín č. 136

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk