Generation 134 – zima sa nečakane začala...

Generation 134 – zima sa nečakane začala...

 

Ako to už býva, keď si človek povie, že o chvíľu príde jar a bude pohoda, tak našu milú krajinu zasype sneh po kolená. Všade zlé cesty, kolóny, nervózni ľudia... načo chodiť von, však? Sú aj lepšie veci, ktoré sa dajú robiť. Hrať videohry, rozobrať doma PC, či konzolu (ak nie je v záruke) a poriadne ju vyčistiť, atď. Však čo s načatým dňom?

Napadá mi ešte jedna vec. Prečítať si najnovšie číslo magazínu Generation. Naši redaktori nespia na vavrínoch a tak sa aj počas týchto kalamít môžete dočítať o novinkách s technologického sveta. Navyše, je to úplne zadarmo a na všetky možné platformy. Tak čítajte, sťahujte, zdieľajte. Čo také sme si pripravili tento mesiac?

  • Recenzie na Populous a Evil West
  • Testovali sme Sony Dualsense Edge, aj Huawei FreeBuds 5i
  • Videli sme Babylon a Last of Us

Zase len malinký výcuc zo zhruba 80 strán článkov a obrázkov. Tak neváhajte a pusti sa do toho. Ja vám ešte prajem veľa zdaru do ďalšieho mesiac a pridávam obligátne – buďte zdraví a bezpeční.

Róbert Gabčík

Generation magazín č. 134

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk