Generation 129 - Back to school

Generation 129 - Back to school

 

V súčasnosti sú len tieto tri veci isté – nekonečná odvaha Ukrajincov v boji proti ruským okupantom, tak dlho avizovaný odchod SAS z koalície a nové číslo vášho časopisu GENERATION. Vzhľadom na to, že tu taktiež máme začiatok školského roka 2022/2023, neexistuje lepšia cesta, ako si tieto krušné chvíle spríjemniť lepšie než práve s novým číslom. Teda, možno existuje jedna lepšia, a teda do školy nejsť, ale to by sme vám určite neodporúčali.

Takže, čo vás čaká v novom čísle? Hromada skvelého čítania v podobe herných recenzií na vydané veľké pecky (aj na vášho dobrého suseda Spideyho), rozbory filmov, medzi ktorými je aj ten, ktorého hlavný hrdina zvykol spievať „Love me tender“ a v neposlednom rade aj odborný pohľad na niekoľko pekných hardvérových kúskov. Dohromady 100 strán zaujímavého textu.

V najnovšom čísle si budete môcť prečítať aj:

  • Herné recenzie: Marvel's Spider-Man, The Last of Us Part I, Stray
  • Filmové recenzie: Elvis, Sandman
  • HW recenzie: Xiaomi 12X, Gigabyte M32U, Huawei Mate XS2

 

Maroš Goč

 

Generation magazín č. 129

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk