Generation 125 - Máj lásk...avo ma nechajte hrať

Generation 125 - Máj lásk...avo ma nechajte hrať

 

Slnko je na oblohe čoraz dlhšie a tak musíme nechávať zastreté rolety a žalúžia dlhšie tiež, až nám netienie na monitory a televízory.

V technologickom svete je jedno aké je počasie alebo dátum, maká sa na plné gule v podstate nonstop. Jediné dátumy, na ktorých záleží sú dátumy vydania. Ostatné je len také pozlátko, ktoré nám má spríjemniť čakanie. VIete čo ešte dokáže skrátiť čakanie? Čítanie. Nemyslím nejaké trápne knižky ale poriadny magazín a to konkrétne Generation! Na 90 stranách nájdete kopu zaujímavých vecí, napríklad:

  • recenziu na Polda 7 alebo Eternal Threads
  • testovali sme ASUS Zenbook Flip 14 OLED a MSI GeForce RTX 3050 Gaming X 8G
  • videli sme Severan 2022 a Kryštof

Toto je len zrnko piesku na púšti noviniek, ktoré nám posledný mesiac doprial. Tak neváhaj a pusti sa do čítania, je to online a zadarmo. Ja vám všetkým prajem pohodový a bezpečný mesiac. Počnúc týmto vydaním nastáva zásadná zmena v distribúcii nášho magazínu.Končíme totiž s printovou verziou. Magazín bude odteraz dostupný iba v online podobe - našťastie naďalej ostáva pre všetkých ZADARMO. K tomuto kroku nás prinútilo neustále zvyšovanie nákladov spojených s tlačou, ako aj zvyšujúci sa záujem o digitálnu verziu na úkor tej printovej, no a keďže sme sa chceli vyhnúť nepopulárnemu veľkému zdražovaniu, po nekonečných diskusiách v redakcii nám toto prišlo ako najlepšie riešenie. Svoj obľúbený magazín tak nájdete naďalej online ZADARMO, alebo ZADARMO na stiahnutie vo formáte PDF v nezmenenej podobe.

 

Róbert Gabčík

Generation magazín č. 125

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk