Generation 124 - šialený apríl sa ukazuje

Generation 124 - šialený apríl sa ukazuje

 

A nám hráčom dáva dôvod nechodiť von ale pekne sa v teple hrať. Žijeme šialenú dobu. Na jednej strane po dvoch rokoch nám konečne končí pandémia, na strane druhej máme za hranicami vojnu. Kedy si už konečne vydýchneme?

 My hráči to máme jednoduché. Každý deň, ak si nájdeme čas pustiť PC alebo konzolu. Nie, mobilné hry nie... herný priemysel je ako New York - nikdy nespí. Z toho dôvodu máme každý mesiac dosť noviniek na to, aby sme zaplnili cca 100 stránok magazínu Generation. Ako vždy ho nájdete na našom webe zadarmo, alebo si môžete kúpiť tlačenú verziu na stránke shop.generation.sk  (mimochodom, veľmi pekne vonia). Čo sa teda v najnovšom čísle dočítate?

  • Hrali sme Elden Ring a Jurassic Park Evolution 2
  • Testovali sme ASUS Vivobook Pro 16X, či Samsung Neo QLED 8K TV
  • Videli sme Vikings: Valhalla aj nového Batmana

Toto je len zrnko z pláže informácií, recenzií a noviniek, ktoré najnovšie číslo obsahuje. Preto neváhaj, sťahuj, čítaj, kupuj. Ja vám v mene redakcie prajem úspešný mesiac a obligátne "buďte zdraví" rozširujem o "buďte v bezpečí".

Róbert Gabčík

 

Generation magazín č. 124

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk