Generation 123 - Kde na tie hry zobrať peniaze?

Generation 123 - Kde na tie hry zobrať peniaze?

 

Február bol doslova šialený mesiac. Áno, aj vo svete, no tomu sa venovať nechcem. Ide skôr o hry. Jeden mega titul striedal druhý a kto to chce dať na Asha Ketchama, a teda mať ich všetky, ten musel mať bohatého Ježiška alebo veľmi dobrú výplatu...

Pri súčasnej situácii je takmer nemožné zahrať všetko, čo od nového roka vyšlo. Aj my v redakcii sme sa pekne potili, aby sme to stihli zahrať a ešte k tomu aj napísať recenziu. Ak prirátame všemožný hardvér a trendy, tak mám niekedy pocit, že niektorí kolegovia hádam ani nespia, či si berú dovolenky. Každopádne, všetko sa stihlo (viac-menej) ako malo a aj vďaka tomu bude marcové číslo magazínu nabité bombami od začiatku do konca. Stále paltí, že magazín je zadarmo, no kto chce, môže si objednať aj tlačenú verziu, ktorú nájdete TU.
Čo nás teda čaká a neminie?

  • recenzia Dying Light 2: Stay Human a Gran Turismo 7
  • Hrali sme Horizon: Forbidden West, či Tom Clancy's Rainbow Six Extraction
  • Testovali sme MSI Summit MS321UP a Acer Swift X

Toto je len miniatúrny výcuc toho, čo na 100 stranách nájdete. Čítajte, sťahujte, kupujte, no hlavne, užite si to. Do ďalšieho mesiaca želám: buďte zdraví a v bezpečí.

Róbert Gabčík

Generation magazín č. 123

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk