Generation 119 - zima prichádza...

Generation 119 - zima prichádza...

 

Prichádza to smutno-šťastné obdobie, kedy väčšinu dňov strávime v tme alebo v robote. Malé svetielko nádeje sú Vianoce, ktoré sa nezadržateľne blížia (teda aspoň v reklamách v TV). To ale nič nemení na veci, že svet na nikoho nečaká a stále sa niečo deje.

Herný a technologický svet je ako New York. Nikdy nespí. Niekedy mi tam príde ten čas až zrýchlený, že to človek proste nestihne sledovať. Našťastie tu je magazín Generation, ktorý nám všetky najdôležitejšie udalosti zhrnie do jedného celku a my si to tak môžeme pekne prelistovať buď online, alebo v krásnej voňavej fyzickej forme, ktorá sa dá zakúpiť na shop.generation.sk. Čo sa teda v aktuálnom čísle dočítate?

  • Recenzovali sme FIFU 22, NHL 22 a FarCry 6
  • Testovali sme Nintendo Switch OLED
  • Videli sme James Bond - nie je čas zomrieť

Samozrejme, to nie je všetko, pretože magazín má takmer 100 strán! Preto netreba váhať a treba sa zachúliť do deky s Generation v ruke. Ja vám prajem príjemné čítanie a ako vždy - veľa zdravia.

Róbert Gabčík

Generation magazín č. 119

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk