Generation 44 - čerstvé čítanie nie len na prázdniny

Generation 44 - čerstvé čítanie nie len na prázdniny

 

Smrť známeho človeka vyvoláva reakcie po celom svete, a to aj napriek tomu, že sme daného človeka osobne nepoznali. No ak máme na zreteli, čo všetko ten človek dokázal v oblasti, ktorá sa bytostne spája so životmi všetkých herných nadšencov, cítime sa touto stratou zasiahnutí.

Bez ohľadu na to, či je niekto fanúšik Nintenda, alebo je ten menej naklonený, nikdy nemôže poprieť, aký veľký bol prínos Satoru Iwata pre herný svet. A to už len tým argumentom, že sa za jeho prezidentovania v spoločnosti Nintendo podarilo ovládnuť herný svet konzolou Wii a handheldom DS. Podstatné však bolo to, že napriek svojmu postaveniu na ňom bolo vidieť iskru v oku a radosť, ktorú mu hry robili (čo v období kravaťáckych a finančne zameraných riaditeľov bez pochýb vyčaruje úsmev na tvári).

...takto nejako začal svoj editoriál Dominik v magazíne. Dočítať si ho budete musieť ale v samotnom magazíne, ktoré je aj tento mesiac zadarmo.

ďakujeme vám za priazeň a už o mesiac sa na vás znova tešíme s ďalším číslom...

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 044

 

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk