Generation 129 - Back to school

V súčasnosti sú len tieto tri veci isté – nekonečná odvaha Ukrajincov v boji proti ruským okupantom, tak dlho avizovaný odchod SAS z koalície a nové číslo vášho časopisu GENERATION. Vzhľadom na to, že tu taktiež máme začiatok školského roka 2022/2023, neexistuje lepšia cesta, ako si tieto krušné chvíle spríjemniť lepšie než práve s novým číslom. Teda, možno existuje jedna lepšia, a teda do školy nejsť, ale to by sme vám určite neodporúčali.

 

Generation 127 - v redakcii sme chytili letnú náladu

Prišlo najteplejšie obdobie v roku a s ním sa potíme nielen my, ale aj naše stroje. Či už je to PC, PlayStation alebo Xbox, verte, že aj oni to cítia. U mňa to došlo do takého štádia, že som bol nútený vyčistiť a prepastovať notebook, povysávať playko a kúpiť vodné chladenie procesora na mojom PC. Keby sa dalo, prepastujem aj seba...

 

Generation 121 - Dekáda menom Generation

Rok sa zišiel s rokom a hľa, už tu máme január a s ním aj prvé číslo roku 2022. Už len to, že je to úplne prvé číslo nového roka, je dôvodom na oslavu, avšak viete, že je tu aj iný dôvod, a to pritom podstatne významnejší? Totižto toto číslo je špeciálne v tom, že ním oslavujeme okrúhle výročie časopisu Generation. Je to tak, Generation je tu pre vás už celých 10 rokov!

 

Generation 117 – škola volá...  

Rok a pol prázdnin ubehol ako voda a školy konečne otvorili svoje brány širokej verejnosti. Z dôvodov celosvetovej pandémie je jasné, že po tak dlhej dobe, kedy sa raz išlo - raz nešlo, sa žiaci celkom tešia. Ja by som sa nečudoval, nakoľko niektorých spolužiakov nemáte šancu stretnúť mimo školy. Sú to totiž veľkí hráči! A čo robia veľkí hráči? Hrajú sa a pred spaním čítajú Generation.

 

Ďalšie články...

  • 1
  • 2
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk