RECENZIA: ESET Smart Security Premium 2022 - Komplexná, viacvrstvová a pritom nenáročná ochrana

RECENZIA: ESET Smart Security Premium 2022 - Komplexná, viacvrstvová a pritom nenáročná ochrana

Je to už nejaký ten rok, čo som mal možnosť pozrieť sa zblízka na fungovanie antivírovej ochrany, respektíve akéhokoľvek programu poskytujúceho celkovú ochranu nielen proti vírusom, ale aj proti iným nástrahám na vzdialenom internete či blízkych zariadeniach. Osobne zastávam pravidlo, že bezpečnosti nie je nikdy dosť, no treba sa vedieť chrániť najmä múdro a nie sa len odstrihnúť od internetu a už nikdy k počítačom nepripájať žiadne zariadenia. Na vlastných zariadeniach som si doteraz vystačil s „free“ verziami antivírovej ochrany alebo s celkom schopným Windows Defenderom, programom pre VPN, a logickým uvažovaním, na aké odkazy asi neklikať. Vždy však existovalo riziko, že sa mi šmykne prst alebo si nejaká nechcená pliaga predsa len nájde cestičku do mojich zariadení. Preto nie je na škodu, že v spoločnosti Eset každý deň usilovne pracujú na budovaní databáz nebezpečných webových adries, nechcených programov a iných nástrah a našej redakcii poskytli na skúšku produkt s názvom ESET Smart Security Premium.

 
RECENZIA: Bissell CrossWave C3 - 2 v 1

RECENZIA: Bissell CrossWave C3 - 2 v 1

Americká spoločnosť Bissell, akokoľvek ste o nej možno nikdy vlastne nepočuli, bola založená ešte v roku 1876 podnikateľom a inovátorom menom Melville Reuben Bissell. Tento rodák z New Yorku sa po tamojšej hospodárskej kríze rozhodol vytvoriť prototyp vysávača kobercov a po trojročnom výskume si patentoval špeciálny prístroj s jednou rotujúcou kefou, ktorý sa po podlahe pohyboval vďaka gumeným kolieskam. Biznis značky Bissell následne rástol rok od roku a nedokázal ho zdecimovať ani nešťastný požiar, ani nečakaná smrť samotného zakladateľa. Po smrti pána Bissella (zomrel na zápal pľúc) totižto firmu prevzala jeho manželka Anna a stala sa tak vôbec prvou ženou v USA zastávajúcou pozíciu riaditeľky veľkej a rešpektovanej spoločnosti. Dnes, viac než štrnásť dekád od založenia firmy Bissell, mám možnosť testovať jeden z ich najnovších modelov domácich zberačov špiny, ktorý však, okrem nasávania prachu a nečistôt, dokáže jedným ťahom zároveň aj umývať.

 
RECENZIA: Genesis Nitro 720 - Ergonomická herná stolička

RECENZIA: Genesis Nitro 720 - Ergonomická herná stolička

Ak trávite veľa svojho času za počítačom, určite je skvelým nápadom investovať do kvalitnej stoličky. Pri správnom type stoličky si dokážete nielen spríjemniť dlhé hodiny hrania vašich obľúbených titulov, ale zároveň si šetríte aj vašu chrbticu, s ktorou má množstvo hráčov problémy. Pri výbere stoličky sú najdôležitejšie aspekty: jej určenie, typ a najmä komfort a kvalita spracovania, čo zohráva dôležitú úlohu pri jej výdrži a vašom pohodlí. Kvalitné stoličky sa dajú kategorizovať na herné a kancelárske, pričom ich výber je častokrát celkom zložitý. V dnešnej recenzii sa pozrieme na hernú stoličku od spoločnosti Genesis s modelovým označením 720 z radu Nitro.

 

Ďalšie články...

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk