Charles Martinet už nebude hlasom legendárnej postavy Mario

Charles Martinet už nebude hlasom legendárnej postavy Mario

 

Nintendo siahlo po zmene.

Po viac ako 25 rokoch zmení legendárna postava Nintenda svoj hlas. Charles Martinet, ktorý prepožičiaval svoj hlas postave Maria totiž končí v role jeho dabingového herca a presúva sa do novej role „Mario Ambassador.“ Aj keď konkrétny dôvod poskytnutý nebol, tak predpokladáme, že vek Martineta zohrával svoju rolu.

Charles Martinet bol pôvodným hlasom Maria v hrách od spoločnosti Nintendo už dlho, od hry Super Mario 64," uvádza sa vo vyhlásení. „Charles teraz prechádza do úplne novej úlohy ambasádora Maria. S týmto prechodom sa stiahne z nahrávania hlasov postáv pre naše hry, ale bude naďalej cestovať po svete a zdieľať radosť z Maria a komunikovať s vami všetkými! Bolo nám cťou spolupracovať s Charlesom a pomáhať mu pri uvádzaní Maria do života už toľko rokov a chceme sa mu poďakovať a osláviť ho. Prosím, sledujte špeciálne video s odkazom od Šigeru Mijamota a samotného Charlesa, ktoré zverejníme v budúcnosti.“

Nintendo zároveň potvrdilo, že táto zmena nastane už pri vydaní hry Super Mario Bros. Wonder, ktorá príde na trh 20. októbra.

Zdroj: Nintendo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk