Investičný web verí, že nástupca konzoly Nintendo Switch príde v Q1 2024

Investičný web verí, že nástupca konzoly Nintendo Switch príde v Q1 2024

 

Nintendo zatiaľ mlčí.

Aj keď Nintendo zatiaľ odmieta hovoriť o nástupcovi konzoly Nintendo Switch, pravdepodobne aby ešte viac nespomalili predaje súčasnej konzoly, tak rôzne indície naznačujú, že k ohláseniu a vydaniu by mohlo dôjsť v priebehu budúceho roka. Od faktu, že španielske štúdio už údajne disponuje dev kitom, cez vyhlásenie šéfa spoločnosti Sharp o dodávke displejov – všetko ukazuje jedným smerom.

A teraz sa k nim pridáva aj čínsky investičný web MoneyDJ. Ten tvrdí, že nástupca Nintendo Switch príde na trh v prvom kvartáli 2024, aj keď nekonkretizoval, či mal na mysli kalendárny kvartál (čiže obdobie január – marec) alebo finančný kvartál (obdobie apríl-jún). Tento web to vydedukoval z faktu, že výrobca šasi pre hardvér, spoločnosť Hongzhun oznámila očakávané zvýšenie tržieb v druhej polovici tohto roka, pričom o toto zvýšenie sa má postarať spoločnosť Nintendo.

A nakoľko Nintendo postupne spomaľuje tempo výroby Switch konzol, tak sedliacky rozum hovorí celkom jasne, že japonská spoločnosť musí mať v talóne ďalší hardvér, ktorý tieto tržby spoločnosti Hongzhun prinesie.

A aj keď to opäť nie je žiadne oficiálne potvrdenie, tak tu platí známe bez vetra sa ani lístok nepohne...

Zdroj: Gamingbolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk