Naštvaný fanúšik Splatoon 3 nakúpil akcie Nintenda aby sa mohol vyventilovať

Naštvaný fanúšik Splatoon 3 nakúpil akcie Nintenda aby sa mohol vyventilovať

 

Obdivujeme odhodlanosť.

Nedávne zasadnutie akcionárov Nintenda zažilo v tomto roku jedno celkom nepríjemné prekvapenie. Zúčastnil sa ho totiž fanúšik hry Splatoon 3, ktorý sa nahnevane a nahlas sťažovať na to, že ženské hrateľné postavy v hre získali „prednostné zaobchádzanie v tretej hre, pokiaľ ide o možnosti prispôsobenia si postáv.“ Fanúšik tak bol nespokojný, že mužské verzie postáv boli z hľadiska úprav odsunuté na vedľajšiu koľaj.

Podľa NStyles tieto nahnevané komentáre trvali dlhší čas až pokiaľ ich neprerušil šéf Nintenda Šuntaro Fukurawa s tým, že jeho otázka je veľmi dlhá. Fanúšik ho však ignoroval a pokračoval vo svojom „rante“ a po jeho konci Fukurawa povedal: „Ďakujeme vám za váš záujem hrať našu hru. Vážime si vášho cenného názoru.“

Zaujímavosťou na celom prípade je fakt, že tento fanúšik, ktorý vystupuje na sociálnej sieti Twitter pod prezývkou Haruikatako musel minúť 512 tisíc jenov (približne 3570$) na nákup akcií spoločnosti Nintendo, aby sa mohol zasadnutia akcionárov zúčastniť.

„Na stretnutí akcionárov spoločnosti Nintendo som sa sťažoval na súčasné chladné zaobchádzanie s chlapcami zo Splatoonu. V polovici mi povedali, že "sú tu ďalší ľudia, ktorí sa chcú opýtať", takže druhá polovica trvala oveľa dlhšie, ako bolo plánované, ale stihol som im to povedať,“ napísal užívateľ na sociálnej sieti Twitter.

Jediné, čo na to môžeme povedať je asi to, že obdivujeme jeho oddanosť hre. Každopádne, akcie spoločnosti Nintendo v posledných mesiacoch utešene rastú, takže možno na tom ešte aj zbohatne. 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk